Web veya mobilden yapılan satışlarda, üründe olası bozulmalar/renk farklılıkları ile ilgili olarak şirketimiz ile temasa geçebilirsiniz. İade/değişimler sadece son bir ay içinde satılmış mallar için kabul edilecektir. Önceki aylara dair iade/değişimleri kabul etmek şirketimizin kararına bağlıdır. Şirketimizin bu değişimleri kabul etmesi durumunda dahi, kargo/nakliye bedeli alıcıdan tahsil edilebilir.

Müşterilerimizin saat 14:30’a kadar vermeleri durumunda siparişleri ertesi gün kargoya teslim edilecektir.  Bu saatten sonra verilen siparişlerin yoğunluktan dolayı bir sonraki günde kargoya/sevkiyata kalabileceğini önemle hatırlatırız. Siparişiniz satış anında belirlenen kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

www.mytrendsonline.com’dan verdiğiniz siparişler en hızlı şekilde hazırlanarak size ulaştırılacaktır.

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Herhangi bir yaşanabilecek problemden dolayı, Yılbaşı, bayram, özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir. Doğal afet, savaş, salgın hastalık, yangın, terör vb olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişebilir.

Teslimat anında önceden belirlenmiş kargo ücreti ödenebilir. Ücretsiz teslimatlarda taşıma bedeli ödenmeyecektir. Ödeme seçeneği olarak “Kapıdan ödeme” seçeneği seçilmişse ürün bedeli taşıma/kargo firma temsilcisine ödenecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer onaylanmış bir sipariş ise, siparişinizi iptal edip yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

“Siparişlerim” menüsüne giderek sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 7 iş gününü geçtiyse, 00000 nolu telefondan müşteri ilişkileri yetkililerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişinizin kargoya verildiğine dair bilgi e-postasını aldıktan sonra, kargonuzun hareketlerini görüntüleyebilir, teslimi hakkında taşıma/kargo firmasından bilgi alabilirsiniz. Kargo firması siparişinizi size teslim edebilmek için belirtmiş olduğunuz adrese bir kez uğrama yapacaktır. Şayet bu uğramada teslimatı size yapamaz ise gönderimiz tarafımıza geri iade edilecektir. Yeniden gönderim ücrete tabidir.

www.mytrendsonline.com ‘den tüm KKTC’ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Şimdilik sadece KKTC sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.